Animatorzy dla dzieci

Home Animatorzy dla dzieci
Animatorzy dla dzieci z Poznania

Grupę Star-Art tworzy zespół pełnych energii i godnych zaufania animatorów. Szkoleni, by ożywić  dusze, umysł i ciało dzieci. Są to doświadczeni pedagodzy, instruktorzy tańca, ludzie kochający maluchy. Swoją charyzmą poruszają nawet największego „sztywniaka”. Nasza ekipa przygotowuje się do każdego sezonu uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Dzięki temu nasi animatorzy zajmą się dziećmi w profesjonalny sposób stosując liczne aktualne metody oparte o sensorykę, nowe zabawki dla dzieci, taniec i muzykę.

To także osoby z dużym bagażem doświadczeń, pracujący jako animatorzy czasu wolnego w prestiżowych sieciach hotelowych (poniżej referencje z hoteli). Nasza animatorka Dominika została wyróżniona przez biuro podróży tytułem animatora Happy Events w 2013 roku.

Animatorzy dla dzieci Star ART są w pełni przygotowani, aby zająć się Państwa dziećmi na terenie całej Wielkopolski i nie tylko!  Działamy m.in. w Poznaniu, Gnieźnie, Koninie, Pile, Grodzisku Wielkopolskim, Lesznie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu.

„Animacja dla dzieci to dla nas nie tylko praca, ale także hobby i pasja.”
Animatorzy dla dzieci Star ART

Poznaj część  zespołu STAR ART

Na sukcesy naszych eventów pracuje cały zespół Star ART składający się z koordynatora eventu, konferansjerek,które stanowią instruktorki tańca dla dzieci, aktorów, grafików i oczywiście animatorów.

Nasi animatorzy to energiczne i charyzmatyczne osoby, posiadające doświadczenie w pracy z dziećmi i czerpiące z niej radość!

Dominika
Event manager
Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki swojej pięcioletniej praktyce w pracy animatora na terenie renomowanych zagranicznych hoteli swoją przyszłość związała ze sprawianiem radości dzieciom. Uśmiechnięta, kreatywna i pełna nieposkromionej energii. Wykorzystuje w pełni swój potencjał i niekończące się pomysły.
Martyna
Animator
Niezwykle uzdolniona plastycznie, studentka Politechniki Poznańskiej. Jej talent wykorzystywany jest podczas wielu realizacji przy tworzeniu dekoracji, czy też warsztatów kreatywnych dla dzieci.  W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, malarstwem oraz szyciem. Optymistka, która bez problemu zaprzyjaźni się z każdym maluchem.
Łukasz
Obsługa techniczna
Na co dzień lata szybowcami między chmurami, które są jego wielką pasją. Gdy ląduje na ziemi, wspiera technicznie nasze eventy. Obsługuje nagłośnienie, dobiera odpowiednią muzykę, która stanowi nieodzowną część naszych realizacji.
Klaudia
Animator
Studentka Politechniki Warszawskiej, która pomimo swojego młodego wieku zdobyła już ogromne doświadczeniem w pracy z dziećmi. Swoją przygodę z maluchami rozpoczęła jako animatorka podczas licznych festynów rodzinnych oraz pracy w zespołach animacyjnych za granicą. Jej pasją jest taniec, dlatego też prowadzone przez nią animacje są pełne piosenek i ruchu. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii , czerpiąca radość z przebywania z maluchami.
Werka
Animator
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o wielkiej charyzmie i energii do tańca. Bez przerwy szukająca nowych pomysłów na zabawy z dziećmi podczas imprez. Animacja z Nią nigdy nie jest nudna i monotonna!
Miki
Grafik
Utalentowany optymista, którego wyobraźnia i pomysły nie mają granic. Jego projekty plakatów, dekoracji, dyplomów zadziwiają zarówno Nas, jak i Naszych Klientów.